Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Email Marketing

Email Marketing

Email Marketing

Email Marketing (Email Pazarlama) duyurmak istediğimiz bir mesaj veya kampanyayı mail adresleri bulunan üyelerimize duyurmak için gönderilen emaillerdir. E-mail marketing maliyeti düşük olduğu için oldukça avantajlıdır.

Avantajlarından biri de kampanya geri dönüşlerinin raporlanabilmesidir. E-mail gönderiminde maillerin kaçının kullanıcılara başarı ile ulaştığı, kaçının kullanıcılar tarafından görüldüğü, kaç kullanıcının linkleri takip ettiği gibi bir çok bilgi detaylı bir şekilde raporlanabilir.

Email gönderimi yaparken dikkat edilecek husus mailiniz alıcılar tarafından fırsat içermelidir. Sadece ziyaretçi amaçlı mail gönderim yerine daha içi dolu, kullancııları heyecanlandıracak mailler hazırlamak etkili olacaktır. Araştırmalar gereksiz yere yapılan e-mail gönderimlerinin, kullanıcıların mail listesinden çıkmalarına sebep olduğunu ortaya koymaktadır.

Bu tip kampanyalarda doğru zamanı beklemek çok önemlidir. Örneğin; Daha önce sizden alışveriş yapan bir müşteriniz uzun süredir mağazanıza gelmiyorsa müşteriyi geri kazanmak için cazip bir alış-veriş kuponu içeren bir e mail atmak uygun bir zamandır.

 

EMAIL MARKETING BAŞVURU FORMU

5364 Bu kodu yandaki kutucuğa yazınız.