Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Türkiye'nin ve hatta dünyanın en büyük sosyal ağıdır. Facebook her kesimden insanın her gün zaman geçirdiği bir mecradır ve Facebook'un bize sunmuş olduğu reklamlar sayesinde ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize daha kolay bi şekilde tanıtabilirsiniz.

Hedef kitle seçerken kriterlerinizi ülke, şehir, cinsiyet, belirli yaş aralığı, medeni durumu, eğitim durumu ve hatta iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi daha etkili kullanır gereksiz tıklamalar almazsınız.

Eticaret Uzmanı olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerini sağlamaktır. Sadece facebook reklamlarınızı yönetmekle kalmaz ölçümleyerek hesabınızdan maksimum performans elde etmeniz için hedef kitlenizi tanımlayan doğru kriterler belirler, etkili reklam metinleri hazırlar ve optimizasyon ile reklamlarınızın ön planda yer almasını sağlayıp dönüşümü artırmayı hedefleriz.

Facebook reklamlarında bizimle çalışmaya başladığınızda Facebook reklam uzmanlarımızın optimizasyonu sayesinde daha az maliyet ile daha fazla geri dönüşüm alırsınız.

 

FACEBOOK REKLAMLARI BAŞVURU FORMU

3732 Bu kodu yandaki kutucuğa yazınız.