Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları ile anahtar kelimelerinizi belirleyerek sizi arayan hedef kitlenize reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Tıklama başı maliyet veya gösterim başı maliyet olarak belirlediğiniz ödeme sistemini günlük bütçe belirleyerek kısıtlayabiliyorsunuz.

Reklamlarınızı yazılı metinler halinde, görsel olarak veya ürün reklamları olarak hazırlayabilirsiniz.

Reklam verirken dikkat edeceğiniz nokta, tıklama başı maliyeti düşük tutmak ve yanlış tıklamalara karşı önlemleri almaktır. Örneğin mobilya mağazanız için reklam veriyorsunuz. Mobilya kelimesini arayanları sitenize çekmek istiyorsunuz. Eğer negatif anahtar kelime ayarlaması yapmadıysanız mobilya resimleri arayan bir öğrencide reklamlarınıza tıklabilir.

Google Adwords reklamlarınızda bizimle çalışmaya başladığınızda adwords uzmanlarımızın optimizasyonu sayesinde daha az maliyet ile daha fazla geri dönüşüm alırsınız.

Google adwords'te yeni çalışmaya başlayan müşterilerimize hediye ettiğimiz bütçe ile maliyet avantajı sağlar hemen müşteri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eticaret Uzmanı olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerini sağlamaktır. Sadece reklamlarınızı yönetmekle kalmaz ölçümleyerek hesabınızdan maksimum performans elde etmeniz için ilgi düzeyi yüksek anahtar kelimeler seçer, etkili reklam metinleri hazırlar, optimizasyon ile reklamlarınızın üst konumda yer almasını sağlayıp dönüşümü artırmayı hedefleriz.

 

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI BAŞVURU FORMU

8463 Bu kodu yandaki kutucuğa yazınız.