Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Eticaret Reklam Yönetimi

02Ekim2013

Eticaret Reklam Yönetimi

Eticaret Reklam Yönetimi


Ulaşmak istediğiniz insanlar webde sörf yapıyor. Ziyaretçilerin sizi bulmasını beklemek dışında siz onları bulmayı da isteyebilirsiniz. 


Internet günümüzün en etkili ve ekonomik reklam mecrasıdır. Bu olanağı diğer alanlara göre çok daha küçük kaynaklarla kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Bir web sitesi açtınız ve arama motorlarında yerinizi aldınız. Şimdi başka bir sorununuz var. Google kullanıcılarının % 16’sı yalnızca ilk üç sonuca bakıyor. İlk sayfayı tamamen tarayanlar kullanıcıların sadece %32’si. Eğer ilk sayfada görünmüyorsanız sizin sitenize kullanıcıların ancak %1'i ulaşabiliyor.


Tüm bu insanlara ulaşmanızın kolay ve verimli bir yolu var: internet reklamlarından yararlanmak. Internet reklamları geleneksel medyalarla kıyaslanamayacak şekilde sonuç alıcıdır. Gerek Google Adwords gerekse Facebook'ta reklam yayınlamak için para ödemezsiniz. Sizin reklamınızı tıklayarak sitenize gelen ziyaretçiler için para ödersiniz. Reklam bütçenizi önceden belirleyerek, günlük ya da aylık gelecek ziyaretçilerinize, her ziyaret için ne kadar ödeyeceğinize siz karar verirsiniz.


E-Ticaret Uzmanı, internet reklamlarını etkin bir biçimde kullanmak isteyenlere bir reklam yönetim programı sunuyor. Biz; hedef kitlenizin belirlenmesi, reklam bütçenizin oluşturulması, reklamlarınızın hazırlanması ve kampanya sonuçlarının raporlanmasını sağlayalım. Siz kime ne duyuracağına karar verin.


  • 02 Ekim 2013
  • Eticaret Uzmanı

Google Adwords Kategorisindeki Diğer Yazılar