Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex arama motoru google'a en yakın rakip diyebiliriz. Başta rusya olmak üzere tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. 2010 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan yandex pazara televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun reklam çalışmaları yaparak girmeyi başardı diyebiliriz. Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranı da giderek artmaktadır.

Yandex Direct reklamları da Google Adwords reklamları gibi tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistemdir. Yandex reklamları şuan rekabetin düşük olması nedeniyle oldukça avantajlı bir reklam mecrası durumundadır.

Eticaret Uzmanı olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerini sağlamaktır. Sadece reklamlarınızı yönetmekle kalmaz ölçümleyerek hesabınızdan maksimum performans elde etmeniz için ilgi düzeyi yüksek anahtar kelimeler seçer, etkili reklam metinleri hazırlar, optimizasyon ile reklamlarınızın üst konumda yer almasını sağlayıp dönüşümü artırmayı hedefleriz.

 

YANDEX REKLAMLARI BAŞVURU FORMU

4142 Bu kodu yandaki kutucuğa yazınız.

Birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuz bazı firmalarımız