Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayın : 0 224 222 82 62

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube video reklamları, müşterilerinize videolar ile daha zevkli ve kolay bir şekilde tanıtım yapmanıza olanak tanır. Ürün veya hizmetlerinizi, hedef kitlenize rahat rahat anlatabilirsiniz. Video reklamlarla sonuç daha etkilidir. Etkili bir reklam ile marka bilinirliğinizi artırmaya büyük ölçüde katkı sağlar

Youtube videolu reklamlara izlendiğinde ücret ödersiniz. Eğer kullanıcı izlemeyi tercih etmez "REKLAMI ATLA" butonuna tıklarsa ücret ödemezsiniz veya videonuzun %90'ını izlemediğinde yine herhangi bir ücret ödemezsiniz. Böylece size dönüşü olmayacak müşteriler için reklam ücreti ödememiş olursunuz. Akıllı fiyatlandırma ile tıklama maliyetleriniz minimumda kalır.

Eticaret Uzmanı olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerini sağlamaktır. Sadece Youtube videolu reklamlarınızı yönetmekle kalmaz ölçümleyerek hesabınızdan maksimum performans elde etmenizi sağlarız.

Youtube reklamlarında bizimle çalışmaya başladığınızda Youtube reklam uzmanlarımızın optimizasyonu sayesinde daha az maliyet ile daha fazla geri dönüşüm alırsınız.

 

YOUTUBE REKLAMLARI BAŞVURU FORMU

2775 Bu kodu yandaki kutucuğa yazınız.

Birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuz bazı firmalarımız